Muinasjutudisko ja soome-ugri tantsuöö!

Õhtu on pühendatud soome-ugri rahvaste muinasjuttudele ja muusikale. Jutustame muinasjutte ja räägime muinasjuttude jutustamise traditsioonist. Muinasjutudiskol toimub Karjala muinasjuttude heliplaadi esitlus, mida tutvustab väljaandja Janno Zõbin. Õhtu kulmineerub soome-ugri diskoga, millel saab meie sugulasrahvaste nakatavate helide ja biitide järgi rokkida hommikuni.

Üritus toimub 25. aprillil algusega kell 19.00 Genialistide Klubis (Magasini 5, Tartu). Muinasjutuõhtu ja muinasjutudisko toimuvad teisel korrusel, soome-ugri disko esimesel korrusel.

Ajakava:
19.00 muinasjutuõhtu – jutustame eri soome-ugri rahvaste muinasjutte. TÜ eesti ja võrdleva rahvaluule osakonna vanemteadur Merili Metsvahi räägib muinasjuttude jutustamise traditsioonist ja libahundipärimusest. Oodatud on nii suured kui väikesed muinasjutusõbrad!
20.00 muinasjutudisko – Janno Zõbin esitleb ja tutvustab Karjala muinasjuttude plaati ja miksib muinasjutte muusikaga.
22.00 soome-ugri disko – DJ-d Janno Zõbin ja Tõnn Adermann. Pöörasel soome-ugri tantsuööl kõlavad repliigid, biidid ja helid, mis ei jäta külmaks ühtegi inimest. Muusika polkast rokini ja Seto leelost hip-hop`ini!

Üritus on TASUTA, oodatud on nii suured kui väikesed muinasjutusõbrad!

Facebook: https://www.facebook.com/events/1677956335842200/

üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: Kevad 2017 kavva. Vaata lähemalt www.studentdays.ee